Skip to content
Menu

Kalluri rent

Ükskõik, kas oled ehitusettevõtja, arendaja, teedeehitaja või põllumees, aeg-ajalt on vaja vedada suuremat kogust materjali, mille peab kindlasse kohta maha kallutama. Võib juhtuda, et su oma kallur on rivist väljas ja sa vajad kiiresti asendust. Või pole sul igapäevaselt kallurit vaja, aga nüüd oleks vaja mõned veod ära teha.

Sellisel juhul on kalluri rent kõige õigem lahendus.

Rendime kalluri koos juhiga, kes tunneb masina eripärasid ning teeb töö kiiresti ja kvaliteetselt ära.

Millised masinad on saadaval?

Pakume rendiks nii tavalisi kallur-tüüpi veoautosid kui ka kallureid, millel on juures multilift ehk tõstesüsteem. Autode kandevõime jääb vahemikku 7,5–15 tonni.

Kui sa ei tea täpselt, millist masinat sul vaja läheb, anna meile oma huvist märku ja me aitame sind õige kalluri valimisel.

Mis on multilift-süsteem?

See on tõsteseadeldis, millega on võimalik erinevaid materjale nii kalluri peale kui maha laadida. Selle abil saab ilma liigse ajakuluta tõsta tõsta näiteks ehitusprahti, killustikku, liiva jm materjale.

Multilift-masinate eeliseks on võimalus kasutada erinevas suuruses kaste. Millist kasti valida? Ka selles osas saad meie käest nõu ja abi.

Kuidas kalluri rentimine käib?

Anna meile alloleva päringuvormi kaudu märku, millal ja milliseks tööks kallurit vajad. Võtame sinuga hiljemalt järgmisel tööpäeval ühendust. Täpsustame töö mahu ja muud detailid ning kui saame hinnas ja muus kokkuleppele, on masin koos juhiga kokkulepitud ajal sinu käsutuses.

Teeme koostööd

Pakkumise saamiseks täida palun allolev päringuvorm. Helistame sulle hiljemalt järgmisel tööpäeval tagasi. Kõne ajal saad ülevaate võimalikest lahendustest, materjalidest ja töö maksumusest. Küsi julgesti üle, kui mõni asi segaseks jääb.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*