Skip to content
Menu

Ekskavaatori rent

Ekskavaator on sedasorti masin, mis igal töömehel õuel seisma ei pea. Kui on vaja teha kaevetöid, haljastamist või muid maastikutöid, on ekskavaatori rent kõige mõistlikum lahendus.

Pakume rendiks miniekskavaatoreid ja roomikekskavaatoreid. Organiseerime ise ka masinate kohale toomise. 

Meilt saad ekskavaatori rentida koos juhiga. Juht tunneb masina eripärasid ja ohutustehnikat ning teeb töö kiiresti ja korralikult ära. Kui tehnikaga peaks midagi juhtuma, oskab ta vea kiiresti üles leida ja parandada või tellib meie platsilt kohale uue masina.

Eskavaatori rent

Millisteks töödeks sobib miniekskavaator?

Miniekskavaatoriga mahub töötama kohtades, kuhu suurem ekskavaator ei pääse. Näiteks majade vahel kitsamates hoovides või kohtades, kus suurem ekskavaator võib kahjustada näiteks suuri puid.

Miniekskavaatori eelisteks on ka kergem kaal ja kummiroomikud, mis ei avalda pinnasele nii suurt mõju kui suurema ekskavaatoriga töötamine.

Kui sind ootab ees üks järgmistest töödest, saab miniekskavaator sellega vaevata hakkama:

  • vundamendi kaevetööd;
  • trasside kaevamine;
  • kanalisatsiooni rajamine;
  • kaevetööd kitsastes oludes;
  • haljastamine;
  • muud maastikutööd.

Kui palju maksab ekskavaatori rent?

Rendihind sõltub päevade arvust ja masina kohale toomise tasust. Viimane sõltub omakorda sellest, kui kaugel on sinu objekt meie masinate seisuplatsist.

Eskavaatori rent

Mida masina rentimiseks tegema peab?

Anna meile alloleva päringuvormi kaudu teada, millisteks töödeks sa ekskavaatorit vajad, kus asub objekt ja mis ajal masinat rentida soovid.

Meie võtame sinuga hiljemalt järgmisel tööpäeval ühendust, täpsustame asjaolud, palume välja hinna ja kui kõik sobib, lepime kokku üksikasjad. Kokkulepitud kuupäeval on masin koos juhiga kohal.

Teeme koostööd

Pakkumise saamiseks täida palun allolev päringuvorm. Helistame sulle hiljemalt järgmisel tööpäeval tagasi. Kõne ajal saad ülevaate võimalikest lahendustest, materjalidest ja töö maksumusest. Küsi julgesti üle, kui mõni asi segaseks jääb.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*